Fotobudka to urządzenie, dzięki któremu każde wydarzenie będzie zapamietane przez gości na długo - poprzez od razu wydrukowane zdjęcia.

Co to jest Fotobudka?

Obsługa Fotobudki jest niezwykle intuicyjna i prosta. W razie jakichkolwiek problemów nasz Asystent podczas trwania wydarzenia zawsze będzie służył pomocą.

Czy obsługa Fotobudki jest trudna?

Nie. Czas instalacji Fotobudki to czas około 1h, odbywa się to zawsze poza wyznaczonym czasem wynajmu.

Czy czas instalacji Fotobudki jest wliczony w czas najmu?

Aby swobodnie zainstalować Fotobudkę oraz dla komfortu Gości potrzebujemy około 4m2 powierzchni.

Ile miejsca zajmuje Fotobudka?

Macie Państwo możliwość wyboru ilości zdjęć na jednym wydruku o wymiarach
10 x 15. W zależności od wyboru pakietu uczestnicy imprezy podczas zabawy mają możliwość zrobienia zdjęć korzystając tylko z jednego układu albo wybierają z kilku wcześniej zaakceptowanych przez Państwa układów.

Układ zdjęć na wydruku - co to jest?

Do wszystkich pakietów gadżety do robienia zdjęć są wliczone w cenę. Jeśli zainteresowani są Państwo wydarzeniem tematycznym - wtedy koszt gadżetów ustalany jest indywidualnie pod każde wydarzenie.

Czy gadżety do zdjęć są dodatkowo płatne?

Jak najbardziej. W przypadku imprez plenerowych rozstawiamy Fotokabinę, która ma zabezpieczyć sprzęt przed np. nagłym deszczem. Nie należy jednak zapominać, że przy utrzymującej się dużej wilgotności powietrza, jaki niskiej temperatury nasz Asystent w dniu imprezy może odmówić ustawienia Fotobudki na dworze (w trosceo dbałość sprzętu elektronicznego).W takim przypadku Wynajmujący powinien zapewnić możliwość rozłożenia Fotobudkiw pomieszczeniu.

Czy mogę ustawić Fotobudkę na zewnątrz?

Tak! Oferujemy wynajem Fotobudki na terenie całego kraju. Dojazd w obrębie do 30 km od miast Wrocław oraz Zielona Góra jest wliczony w cenę. W pozostałych przypadkach podchodzimy do wyceny usługi indywidualnie.

Czy mogę zamówić Fotobudkę w dowolne miejsce?

Tak. Fotobudka jest ubezpieczona. Jednak Wynajmujący ponosi odpowiedzialność za wyrządzone szkody np. przez uczestników imprezy.

Czy Fotobudka jest ubezpieczona?

Ilość zdjęć do wykonania przez Gości jest zależna od wybranego przez Państwa pakietu. Jeśli nie są Państwo pewni czy dany pakiet będzie odpowiedni - prosimy o kontakt!

Czy ilość zdjęć jest ograniczona?

Tak! Każda następna rozpoczęta godzina to koszt 200 zł. Należy odpowiednio wcześniej poinformować o tym fakcie naszego Asystenta w celu uiszczenia opłaty.

Czy mogę podczas trwania imprezy wydłużyć czas Fotobudki?

Tak! Wszystkie zrobione zdjęcia będą umieszczone na stronie internetowej do której otrzymają Państwo dostęp!
W zależności od pakietu jest możliwość otrzymania zdjęć na pendrive w eleganckim drewnianym pudełku!

Czy będziemy mieć dostęp do wszystkich zrobionych zdjęć?

Layouty przygotowywane są pod każdą imprezę indywidualnie. Ustalamy wspólniez klientem kolorystykę, napis czy element graficzny, który będzie umieszczony na zdjęciu. Np. na weselach najczęściej wybierany jest napis "Ewa i Adam 21.12.2021r." a na imprezach firmowych jest to po prostu logo danej firmy.

Personalizacja zdjęć - co to jest?

Jest to oferta przeznaczona głównie dla firm. Możemy zmienić wygląd zewnętrzny Fotobudki. Przykładowo możemy tam umieścić logo firmy, nazwę imprezy lub najnowszy produkt. Zdecydowanie zwiększy to zainteresowanie Fotobudką, ale także wzmocni pozycję brandu. Personalizacja budki pozwala na utrzymanie wydarzenie w jednej formie bez elementów nie pasujących do pozostałych elementów dekoracji.

Branding fotobudki - co to jest?

Często zadawane pytania!

FOTOBUDKA WROCŁAW

Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miasta w Polsce:
Lubin, Legnica, Głogów, Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski, Wrocław, Oława, Oleśnica, Opole, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Polkowice, Wałbrzych i wiele innych.

Do jakich miast dojeżdżacie?